Dołącz do naszego elitarnego Klubu PROPSa!

Klub PROPSa to specjalny plan subskrypcyjny na nasze produkty, w którym co miesiąc płacisz tylko 109zł w zamian za niesamowite benefity w naszym sklepie i społeczności!

Jedyny klub jakiego potrzebujesz

Klub PROPSa to nie tylko zajeb*ste personalizowane produkty PROPS, to też mega dodatki, niesamowita społeczność i przywileje.

Jak to działa?

  1. Dołącz do Klubu PROPSa
  2. Po 3 płatnościach miesięcznych otrzymujesz specjalny kupon o wartości 297zł + darmowa wysyłka
  3. Składasz swoje spersonalizowane zamówienie
  4. Wysyłamy w terminie do 21 dni roboczych pod Twój adres

Dołącz do naszego elitarnego Klubu PROPSa!

Klub PROPSa to specjalny plan subskrypcyjny na nasze produktu, w którym co miesiąc płacisz tylko 109zł w zamian za niesamowite benefity w naszym sklepie i społeczności!

Zamówienie do 297zł co 3 miesiące

Co 3 miesiące otrzymujesz kod o wartości 297 zł. Możesz zrobić zamówienie o tej wartości lub większej dopłacając różnicę. Oprócz tego z klubem PROPSa tylko zyskujesz. Masz aż 8 dodatkowych benefitów!

Sekretna grupa Klubowiczów PROPS

W tej grupie dowiesz się wszystkiego jako pierwsza. Jakie są nowości? Jakie będą promocje? Wpłyniesz też na najnowsze produkty PROPSa bo to właśnie naszych klubowiczów będziemy pytać o opinie jako pierwszych!

Spotkania klubowiczów online

Będziesz mieć dostęp do naszych VIPowskich spotkań online, na których poznamy się bliżej. Poznasz innych klubowiczów, oraz ekipę PROPSa. 

Prezent niespodzianka do Twojego zamówienia.

Co 3 miesiące do Twojego Klubowego zamówienia dołożymy prezent niespodziankę od PROPSa lub od marki z nami współpracującej, tak abyś poczuła się bardzo wyróżniona!

Specjalna zniżka klubowicza!

Wiemy, że w czasie oczekiwania na Twój personalizowany produkt będziesz chciała zrobić u nas zakupy. Dlatego każdy klubowicz dostaje stałą 15% zniżkę na wszystkie zamówienia!

Darmowa wysyłka!

Twoje zamówienie co 3 miesiące będzie wysłane na nasz koszt! Nie musisz się już martwić dodatkowymi opłatami.

Dostęp do produktów limitowanych i przedpremierowych.

Jak zapewne już wiesz, co miesiąc wypuszczamy nowe produkty a co kilka miesięcy nowe kolekcje. Często mamy produkty bardzo limitowane, które już nigdy nie powrócą. Jako Klubowicz PROPSa będziesz mieć dostęp do tych produktów jako pierwsza.

Wyślij do siebie albo spakuj na prezent.

Jeżeli chcesz sprawić komuś prezent, możemy zapakować go w nasz propsowy papier, wstążeczkę i dołożyć piękną zdobioną kartkę okolicznościową. Standardowa cena pakowania na prezent to 19zł, ale jako klubowicz masz to za darmo!

Impreza na PROPSie – wisienka na torcie.

Raz do roku robimy Imprezy na PROPSie. Dotychczas były to spotkania Ambasadorów PROPSa i osób, które są bliskie naszej firmie. Nadszedł czas, aby poszerzyć nasze kręgi i chcemy, abyś dołączyła i bawiła się razem z nami! My stawiamy!

Dołącz do Klubu PROPSa